LM136AH-2.5/883
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM136AH-2.5/883
JLCPCB Part #
C5215755
Package
TO-3
Description
-55℃~+125℃ 10mA 2.5V 40ppm/℃ Fixed Parallel TO-3 Voltage Reference ROHS