HSP45102SI-40
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
HSP45102SI-40
JLCPCB Part #
C17278119
Package
SOIC-28-300mil
Description
-40℃~+85℃ 4.75V~5.25V 40MHz 99mA SOIC-28-300mil Timers / Counters