DM7160W/883
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
DM7160W/883
JLCPCB Part #
C3658379
Package
CFP-16
Description
-55℃~+125℃ 100uA 16mA 4.5V~5.5V 40ns@5V,15pF 6 60mA A=B Active High CFP-16 Digital Comparators