DCR011205U/1K
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
DCR011205U/1K
JLCPCB Part #
C2869762
Package
SOP-28-300mil
Description
-40℃~+85℃ 12V 1W 1kV 200mA 21mV 400kHz 5V 6mV SOP-28-300mil Isolated DC/DC Converters ROHS