DCR011203U/1K
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
DCR011203U/1K
JLCPCB Part #
C2862558
Package
SOP-28-300mil
Description
-40℃~+85℃ 12V 1W 1kV 22mV 3.3V 300mA 400kHz 8mV SOP-28-300mil Isolated DC/DC Converters ROHS