ADS6125IRHBR
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
ADS6125IRHBR
JLCPCB Part #
C2670781
Package
QFN-32-EP(5x5)
Description
-40℃~+85℃ 12 12 125MHz 3.3V~3.6V LVDS QFN-32-EP(5x5) Analog to Digital Converters (ADC) ROHS