5962-9314801QRA
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
5962-9314801QRA
Description
-55℃~+125℃ 1.8ns 150MHz 24mA 250uA 2ns 3.5pF 4.5V~5.5V 4.5ns@5V,50pF、5.3ns@5V,50pF 48mA 54ABTSeries 8 D-Type Rising Edge - Flip Flops ROHS