54F374LM
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
54F374LM
JLCPCB Part #
C3754159
Package
LCC-20(8.9x8.9)
Description
-55℃~+125℃ 1 11ns@5V,50pF 24mA 2ns 2ns 3mA 4.5V~5.5V 54F Series 60MHz 8 86mA D-Type Enable Rising Edge Tri-State LCC-20(8.9x8.9) Flip Flops