54F240LMQB
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
54F240LMQB
JLCPCB Part #
C3753843
Package
LCC-20(8.9x8.9)
Description
-55℃~+125℃ 12mA 2 4 4.5V~5.5V 48mA 54F 9ns Tri-State Unidirectional LCC-20(8.9x8.9) Buffers, Drivers, Receivers, Transceivers