54F132LMQB
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
54F132LMQB
JLCPCB Part #
C4469948
Package
LCCC-20(8.9x8.9)
Description
-55℃~+125℃ 1.1V 16ns@5V,50pF 18mA 1mA 20mA 2V 4 4.5V~5.5V 54F Series NAND Gate LCCC-20(8.9x8.9) Logic Gates