54F11LMQB
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
54F11LMQB
JLCPCB Part #
C4469880
Package
LCCC-20(8.9x8.9)
Description
-55℃~+125℃ 1mA 20mA 2V 3 4.5V~5.5V 54F Series 7.5ns@5V,50pF 800mV 9.7mA AND Gate LCCC-20(8.9x8.9) Logic Gates