PL56-16-130B
Extended
Manufacturer
Tamura Corporation
MFR.Part #
PL56-16-130B
JLCPCB Part #
C17384651
Package
DIP-8P,76.2x64mm
Description
115V、230V 2 2 3.5A、7A 3.5kV 8V、16V DIP-8P,76.2x64mm Power Transformers ROHS