TLH10UA1121R8
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
TLH10UA1121R8
Description
-25℃~+105℃ 1.1mH@1kHz 1.8A 126mΩ 2 250V 250V - Common Mode Filters ROHS