TLF9UA302WR42K1
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
TLF9UA302WR42K1
JLCPCB Part #
C1535258
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 1.5Ω 2 250V 3mH@1kHz 420mA 插件 Common Mode Filters ROHS