TLF14CBH5620R8
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
TLF14CBH5620R8
Description
-20℃~+105℃ 100MΩ 250V 250V 2kV 420mΩ 5.6mH@1kHz 800mA - Common Mode Filters ROHS