TLF14CB5630R2
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
TLF14CB5630R2
Description
-20℃~+105℃ 100MΩ 200mA 250V 250V 2kV 56mH@1kHz 5Ω - Common Mode Filters ROHS