RZE-35V101MF80UQ-R2
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
RZE-35V101MF80UQ-R2
JLCPCB Part #
C19673858
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-40℃~+125℃ 100uF 240mA@100kHz 300mΩ@100kHz 35V 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS