RVJ-100V220MH10U-R
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
RVJ-100V220MH10U-R
JLCPCB Part #
C3829312
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 100V 10mm 133mA@120Hz 2000hrs@105℃ 22uF ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS