RVD1E101MF61UN-R2
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
RVD1E101MF61UN-R2
JLCPCB Part #
C2880396
Package
SMD,D6.3xL5.8mm
Description
-50℃~+105℃ 100uF 16V 5.8mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS