RTT-35V151MH10SU-R2
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
RTT-35V151MH10SU-R2
JLCPCB Part #
C3829748
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10.5mm 10mm 150uF 2000hrs@125℃ 35V ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS