ROA-16V471MI5#
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
ROA-16V471MI5#
JLCPCB Part #
C5142215
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
12.5mm 16V 20mm 470uF ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS