RFS-6V470MF3#5
MFR.Part #
RFS-6V470MF3#5
JLCPCB Part #
C5112997
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 11mm 2.5mm 47uF 6.3V 6.3mm 80mA@120Hz ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS