RFS-63V221MJ7#
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
RFS-63V221MJ7#
JLCPCB Part #
C2980602
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-40℃~+85℃ 16mm 220uF 31.5mm 63V 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS