RFS-35V470MH3#5
MFR.Part #
RFS-35V470MH3#5
JLCPCB Part #
C5112976
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 12.5mm 170mA@120Hz 35V 47uF 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS