RFS-25V331MI6#5
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
RFS-25V331MI6#5
JLCPCB Part #
C5112967
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 12.5mm 25V 25mm 330uF 5mm 675mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS