RFS-25V220MF3#5
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
RFS-25V220MF3#5
JLCPCB Part #
C5112965
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 11mm 2.5mm 22uF 25V 6.3mm 70mA@120Hz ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS