RFS-16V470MG3#5
MFR.Part #
RFS-16V470MG3#5
JLCPCB Part #
C5112961
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 11.5mm 125mA@120Hz 16V 3.5mm 47uF 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS