RFS-16V220ME3#5
MFR.Part #
RFS-16V220ME3#5
JLCPCB Part #
C5112959
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 12.5mm 16V 22uF 2mm 55mA@120Hz 5mm ±20% Plugin,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS