RFS-16V100ME3#5
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
RFS-16V100ME3#5
JLCPCB Part #
C5112957
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10uF 12.5mm 16V 2mm 35mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS