RFS-100V330MI5#5
MFR.Part #
RFS-100V330MI5#5
JLCPCB Part #
C5112953
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 12.5mm 20mm 220mA@120Hz 33uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS