RFS-100V2R2ME3#5
MFR.Part #
RFS-100V2R2ME3#5
JLCPCB Part #
C5112951
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 12.5mm 2.2uF 25mA@120Hz 2mm 5mm ±20% 插件,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS