RFO-50V470MF3P#-T2
MFR.Part #
RFO-50V470MF3P#-T2
JLCPCB Part #
C399653
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 11mm 47uF 50V 6.3mm ±20% Plugin,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS