RFO-50V101MG3P#-T8
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
RFO-50V101MG3P#-T8
JLCPCB Part #
C3039874
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 11.5mm 50V 8mm ±20% Plugin,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS