RE3-35V222MJ6#B
MFR.Part #
RE3-35V222MJ6#B
JLCPCB Part #
C399641
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
16mm 2200uF 25mm 35V 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS