RE3-35V222MJ6#
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
RE3-35V222MJ6#
JLCPCB Part #
C5112947
Package
Plugin,D16xL27.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.95A@120Hz 120mΩ@120Hz 16mm 2000hrs@85℃ 2200uF 27.5mm 35V 7.5mm ±20% 插件,D16xL27.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS