RE3-25V220ME3#B
MFR.Part #
RE3-25V220ME3#B
JLCPCB Part #
C399625
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 11mm 22uF 25V 5mm ±20% Plugin,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS