RBD-50V4R7ME3#
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
RBD-50V4R7ME3#
JLCPCB Part #
C399609
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 11mm 2mm 4.7uF 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS