RBD-35V101MH3#
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
RBD-35V101MH3#
JLCPCB Part #
C2980579
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 10mm 12.5mm 35V 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS