RA3-50V332MK8#
MFR.Part #
RA3-50V332MK8#
JLCPCB Part #
C399596
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-40℃~+85℃ 18mm 2.81A@120kHz 2000hrs@85℃ 3300uF 35.5mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS