RA3-50V220ME3#
MFR.Part #
RA3-50V220ME3#
JLCPCB Part #
C399594
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 100mA@120kHz 11mm 2000hrs@85℃ 22uF 2mm 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS