RA3-50V101MG3#
MFR.Part #
RA3-50V101MG3#
JLCPCB Part #
C399592
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 11.5mm 2000hrs@85℃ 250mA@120kHz 3.5mm 50V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS