RA3-50V100ME3#-T58
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
RA3-50V100ME3#-T58
JLCPCB Part #
C2803551
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 10uF 11mm 2000hrs@85℃ 2mm 50V 5mm 66mA@120kHz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS