RA3-35V101MF3#
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
RA3-35V101MF3#
JLCPCB Part #
C3039853
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 11mm 35V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS