RA3-25V221MG3#
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
RA3-25V221MG3#
JLCPCB Part #
C399581
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+85℃ 11.5mm 2000hrs@85℃ 220uF 25V 3.5mm 349mA@120kHz 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS