NS12575T680MN
MFR.Part #
NS12575T680MN
JLCPCB Part #
C525022
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
2.49A 2.78A 68uH 72mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS