NS12575T3R9NNV
MFR.Part #
NS12575T3R9NNV
JLCPCB Part #
C3221668
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
11.9mΩ 12.1A 3.9uH 7.38A AEC-Q200 ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS