NS12575T221MNV
MFR.Part #
NS12575T221MNV
JLCPCB Part #
C2052118
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.35A 1.81A 220uH 294mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS