NS12575T220MN
MFR.Part #
NS12575T220MN
JLCPCB Part #
C2045735
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
22uH 31.2mΩ 4.05A 5.56A ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS