NS12575T151MN
MFR.Part #
NS12575T151MN
JLCPCB Part #
C2045718
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.51A 150uH 193.2mΩ 2.09A ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS