NS12575T150MNV
MFR.Part #
NS12575T150MNV
JLCPCB Part #
C6345449
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
15uH 22.1mΩ 5.22A 6.3A AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS